Najlepsze lokalizacje
w samym sercu wielkich miast

Komfort szyty na miarę wymagającego Klienta

Modernistyczne, luksusowe, funkcjonalne, w prestiżowych lokalizacjach. Te słowa w sposób najbardziej trafny oddają charakter inwestycji poczynionych przez Moderna Superior Living. Spółka działa na rynku deweloperskim od 2009r. Pierwsze przedsięwzięcia zrealizowała w Trójmieście, a teraz pewnym krokiem wkracza do stolicy.

Na początku było Trójmiasto

Pierwszym osiągnięciem Moderna Superior living była Kamienica Moderna w Gdyni. Zaprojektowała ją sopocka pracownia Wolski Architekci. Elegancki budynek został wyróżniony nagrodą „Czasu Gdyni” w kategorii Architektura. Kamienica oddana do użytku z początkiem 2012 roku cieszy oko przechodniów przy placu Kaszubskim 7.

Rok później zakończono kolejną inwestycję. Jest nią ekskluzywny apartamentowiec Lighthouse przy Norwida 13 u zbiegu Moniuszki. Gdyńska budowla wyróżnia się niebanalną bryłą. I tu Moderna postawiła na najwyższą jakość zarówno przy doborze materiałów jak i w wykonaniu.

W czerwcu tego roku, także w Gdyni, odbyło się uroczyste oddanie Baltiq Plaza przy Świętojańskiej 43-45. W przecięciu symbolicznej wstęgi brała udział m.in. aktorka Katarzyna Figura. Choć dwubryłowa Baltiq Plaza jest na wskroś nowoczesnym i niezwykłym budynkiem, idealnie wpisuje się w tradycję gdyńskiego modernizmu. Miasto było niegdyś nazywane białym miastem ze względu na kolor elewacji kamienic. W tym przypadku inwestorzy także zadbali o wpasowanie się do przestrzeni. Fasada bowiem pokryta jest powłokami malarskimi w odcieniu bieli. Na uwagę zasługuje także gdyński Xenon Bussines Park – nowoczesny biurowiec zlokalizowany w centrum miasta, świetnie skomunikowanym z całym Trójmiastem Zakończone zostały też prace budowlane Victorii Residence w Sopocie i Nautikki w Gdyni.

Urbanistyczna przyszłości Trójmiasta

Moderna Superior living w obecnej chwili prowadzi jeszcze 2 inwestycje w Trójmieście. Prace trwają nad historyczną Oliwą w Gdańsku i kameralnym osiedlem Front Park również w Gdańsku. Zaawansowane są również prace nad kolejnymi projektami planowanymi do uruchomienia w bieżącym roku.

Czas na stolicę

Choć dopiero w 2018 roku do użytku oddany ma być budynek w prestiżowej lokalizacji - Złota Chmielna w Warszawie – już w pierwszym tygodniu sprzedaży kupców znalazło 30% apartamentów! Moderna Investment szybko odnalazła swoją niszę na warszawskim rynku, odpowiadając na zapotrzebowanie swoich klientów.